Технологія кролівництва | Еко кролівництво

Технологія кролівництва


ТЕХНОЛОГІЯ ЕКО - кролівництва Раббакс ТЕКНОЛОДЖІ 


Технологія натурального кролівництва не дозволяє антигуманного підходу до тварин. Весь принцип еко - кролівництва базується на тезі « Що потрібно кролику». Для створення економічної віддачі від результатів бізнесу на кроликах, цей принцип якраз є головним, так як сильна здорова тварина, що доживає до запланованого часу без зооінженерного втручання в їх розвиток (відсутність в технології стимуляторів росту та інших добавок що прискорюють ріст) несе головну економічну цінність - якість продукту. Технологія еко - кролівництва не дозволяє насильницького штучного осіменіння кролиць. В еко - кролівництві злучки відбуваються за покликом природи, натуральним чином, високе життєве лібідо кроликів дозволяє спарювати кроликів в будь-яку пору року, такі кролики позбавлені бройлерного зомбування інстинктів і пригніченості та пригнічення. В еко - кролівництві немає необхідності щороку купувати нове племінне стадо і бути залежним від племрепродуктора, та його політики ціноутворення; еко - кролики прекрасні продовжувачі роду , і будь-які з них здатні стати добрим батьком або матір'ю. Відбирання сперми у самців, кастрацій в еко - кролівництві теж немає. Крім відсутності штучної стимуляції росту кроликів в еко - кролівництві приділено підвищену увагу до самого середовища існування тварин. Забороняється утримання їх у стресових умовах таких як сутінки чи темрява, при штучному освітленні, в т.ч. природному розсіяному світлі (в сараях, хлівах наприклад), на залізних сітчастих підлогах, знерухомлення за рахунок мінімальної площі житла, тощо. Протипоказано використання мутантних порід, кроликів з більш ніж 8 сосками у кролиць, відсутність у раціоні сіна і корисної клітковини, забою кроликів в дитячому віці, окрольних навантажень більше 5 рази на рік.

Еко - ферми кролівництва в складі готового блоку господарства кролів, вартістю 12 000 ам. дол. видає 1135 – 1400 кроликів на рік, що з прибутку за такий рік складе по мінімальним розрахункам 20 583 ам.дол. Обслуговує таку ферму одна людина, з долученням другої людини в періоди необхідності наприклад, коли запланований забій кроликів. На кролегосподарстві завжди стабільний, передбачуваний ритм технологічних подій. Кролівник сам регулює рух кроликів, їх щільність по графікам, регулярність виходу продукції і т.д. Відсутнє використання кроликів мутантів і гібридів (наприклад з 10 сосками ). Локальність знаходження всього поголів'я на кролячій фермі: кролики розділені міні - фермами, в кожній конструкції якій знаходиться окрема група кроликів, які мають автономне забезпечення, в результаті чого будь-яка вірусна інвазія позбавлена сполучення з іншими блоками кролівництва, і цим кардинально поставлено заслін їх поширенню, що суттєво і Еко кролівниче господарство має захист від основних джерел зараження кроликів вірусами – від комарів і мух. Еко кролегосподарство має невисокий рівень автоматизації, це швидко вирішує нештатні ситуації. Якщо в механізованому кролівництві спостерігаеться висока технократичність і стається аварійна поломка - «летить» який-небудь блок або процесор в автоматиці, то «летить» в трубу і цілий виробничий цикл. Легко на рекламних шпальтах виголошувати, що «повний автоматичний цикл», але в умовах, коли в країні немає відповідальності за параметри електропостачання, і банальне відключення електрики без попередження, чи подача напруги меншою/більшою, як це є звичним, і бізнес зазнає збитків. В еко - кролівництві, як і личить олюдненій натурально- спрямованій темі, на чолі людина, і робоче місце, надання робочих місць, вирішення зайнятості на селі, не остання річ в іміджі бізнесмена. До того, більша кількість людської праці ніяк не позначається негативно на прибуток, адже еко - кролівництво виграє за рахунок своєї якості, більш широкого спектру продукції і бренду.
Тенологія розведення кролів
ефективно перешкоджає тотальному зараженню господарства і високій карантинній безпеці. Значну кількість праці і часу ветеринара господарства замінює природа. Вся система кролівництва, включаючи технологію й устаткування налаштована на природні цикли розвитку кроликів шляхом забезпечення їм найкращих умов із зовнішнього середовища і внутрі житла. Кролівнику легко підтримувати в чистоті обладнання, а кроликам залишається жити і розвиватися згідно своїм інстинктам і звичкам.

В еко кролівництві не використовується гібридна порода м'ясних кроликів, немає необхідності бути на гачку з центрами генетики кролів або племінними заводами, від яких залежить БІЗНЕС! Ремонтний молодняк завжди свій, контрольований! Кролики народжуються з відмінним иммунітетом, це не зомбовані на постійній ветеринарній підтримці біомутанти, це справжні представники домашніх тварин, з притаманними за природою речей інстинктами і звичками. У кожному окролі кролиці народжують в середньому 8-10 кроленят Технологія Раббакс Текнолоджі забезпечує зручні для торгівлі тушки кролів, вагою 1,5 кг і 2,1 кг. Причім натуральної якості, а не таких які є з бройлерного кролівництва, які забиті у підростковому віці через те, що довше кролики бройлерних технологій нездатні жити,і  в основній масі які можна кваліфікувати взагалі рахітними.