Клітки для кроликів | Міні ферми для кроликів

Клітки для кроликів 

Клітки для  кроликів на сьогодні, сучасні, це вже не  місце проживання для останніх, і не  збиті з досок "ящики" в яких  повинен відбутися процес вирощування кролів. Такого "обладнання" сьогодні замало, без  "технології" сьогодні і курочку не виростиш... В кролівництві є багато профільних загроз, які  не дозволяють кроликам вирости до свого товарного вигляду. І проста клітка для кроликів захисних функцій для фізіологічних особливостей організму кролів не надають.  Тому, сьогодні клітка для кроликів, стає по своєму призначенні трохи іншою, вона вже не клітка для кроликів - а свого роду міні-ферма, яка власне і привносить все те нове, що диктує сьогодення.  Про міні-ферми для кролів  вже багато сказано нами, адже  ми перші були на ринку, і навіть заснували нову галузь - еко-кролівництво.


Як купити міні-ферму для кроликів не побачивши її на власні очі?

95 % продажів, здійснюваних сьогодні кролівничим проектом «Раббакс Текнолоджі» відбуваються  за допомогою дистанційних закупівель, коли сам товар на власні очі не озирається і приймання замовленого товару проводиться заочно.  Зростання інтернет-торгівлі за останні роки перевищує зростання будь-яких інших активних і пасивних видів продажів, і ці тенденції в таких видах продажу не данина моді, а зручний і потрібний сервіс, при якому надається більша свобода вибору, зручності і можливості «замовлення з дивану» необхідних товарів, і т. д.
Клітки для кроликів
У питанні, як купити міні-ферму для кроликів, не побачивши її на власні очі, ми дамо деякі поради та інформацію, завдяки яким буде легше визначитися у виборі продавця, а отже, у питанні формування довіри до того, що продавець пропонує, і вирішити питання -  Як купити міні-ферму для кроликів не побачивши її на власні очі?
Для початку, звичайно,  рекомендуємо вивчити простір Мережі на предмет пропозицій, і присвятити деякий час для того, щоб для себе прояснити ХТО і ЩО пропонує і власне,  хто є хто на ринку пропозицій.
У питаннях ХТО:
Клітки для кролів, Раббітакс
• Визначити наявність інформації на ресурсах про юридичну адресу, П.І.Б. відповідальних осіб, реквізити підприємницької діяльності або атрибути юр. особи – ід.коди, номери свідоцтв про реєстрацію, і т. д.;
• Визначити наявність на ресурсах контактних  даних персоналу компанії, а не тільки форми зворотного зв'язку, за якими ховаються не зрозуміло які «діячі»;
• Визначити наявність реального офісу, що підтверджує можливість прийому відвідувачів, клієнтів, якщо останні захочуть приїхати для очного спілкування з персоналом компанії. Ні подвір'я, ні альтанка, ні інше «підворіття», потрібно розуміти, не є атрибутами серйозності  - це звичайна гопота;

• Визначити,  чи є служби або відділи в компанії, чи працює лише одна людина-оркестр, який «і швець, і на дуді гравець»;
 Міні ферми для кроликів
 Міні ферми для кроликів
• Визначити, чи відповідають на листи протягом лічених хвилин, годин, або ж відповідають за кілька діб, що власне є ознакою відсутності налагодженого діловодства, ділової етики.

В питаннях ЩО:
·         Що за продукт або товар, в нашому випадку міні-ферма для кроликів пропонується?

·         Хто її розробник, яка кваліфікація розробника, який класифікатор по ЕСКД, є ліцензія на право використання авторських розробок, патентів та інтелектуальної власності на міні-ферми, і чи будуть дані гарантії, що придбана міні-ферма не буде вилучена з цивільного обороту (конфіскована), якщо патентні інспектори виявлять підробку, контрафакт, піратську копію існуючих патентних розробок. У світлі курсу на європейську інтеграцію, закони про захист авторських прав набувають пріоритетної уваги.

·          Що за міні-ферма пропонується, чим оснащена, з яких матеріалів виготовлена, яке співвідношення житлової площі і вартості, чи є захист кроликів від різних профільних загроз притаманних галузі, яка конструкторська думка вкладена в конструкцію міні-ферми (є міні-ферми вбивці, про які не прийнято говорити, але їх виробляють як раз в підворіттях дилетанти).

·         Пропонується лише одна-дві моделі, або є модельний ряд, в якому обладнання істотно відрізняється один проти іншого, що говорить про активні  дослідження та роботу виробника над покращенням  власної продукції та  про надання гарного вибору для кролівників.


Як відрізнити оригінальні міні-ферми від підробок – читайте тут.

Клітка для кроликів - Раббітакс 1
Кролятник - Раббітакс 2 
Крільчатник - Раббітакс 3 
Міні ферма для кроликів- Раббітакс 4 
Еко-ферма для кроликів - Раббітакс 6
Обладнання для кролівництва - Раббітакс 8
Обладнання для кролів - Раббітакс 16 

Клітки для кролів

Сеарч рядок : кролятник, обладнання для кролівництва, клітки для кроликів.