Обладнання для кроликів - «Раббітакс 16»


Обладнання для кроликів - «Раббітакс 16»

Обладнання для кроликів - «Раббітакс 16» призначене для здійснення  кролівництва в дачному, присадибному, домашньому та промисловому аспектах. В залежності від потреб обладнання для кроликів - «Раббітакс 16» виготовляється з тими чи іншими настройками.

Обладнання для кроликів - «Раббітакс 16» має 16 відділень для утримання та вирощування кроликів. До 4 відділень  кріпляться маточники, які використовуються для прийому окролів кролиць. Вони ж, у не робочий свій час є додатковим житловим простором для всього виводку кроликів, включаючи кролиць. Маточники забезпечені підігрівом в зимовий час гнізда які виймаються при використанні режиму збільшення житлового простору. У маточниках існують заглушки входу в маточник, які корисні при обслуговуванні.
Мініферма для кроликів


Обладнання для кроликів - «Раббітакс 16» виготовлено згідно загальної ідеології захисту кроликів від фундаментальних загроз і ризиків властивих в галузі. Маючи захист від багатьох природних явищ (сніг, дощ. в т.ч. поперечні осади, хуртовина, холод, спека) обладнання надає відмінний житловий комфорт - немає протягів, в житлі завжди абсолютно чисте повітря через працюючу активну систему видалення фекальних газів. Кроликам ніколи не докучають мухи і не кусають комарі - працює захист від комах і без щілинний каркас обладнання.

Дане обладнання виготовляється в двох класах - «Стандарт» і «Prom». Стандартна версія більше годиться для домашнього, дачного, присадибного кролівництва, версія «Prom» - для промислового.

Обладнання для кроликів - «Раббітакс 16» при номінальному завантаженні виробляє 420 - 480 кг кролятини на рік.

Обладнання для кроликів - «Раббітакс 16» важить 450 кг
Житлова площа 10 м. кв

Розміри і габарити: Довжина - 4000 мм ширина - 2000 мм, висота (в конику) - 2100 мм.

Вартість 28 803.60 грн.