12 грудня 2014

Креслення клітки для кроликів

Креслення клітки для кроликів

З чого почати розведення і утримання кроликів ?

Тема запису : креслення клітки для кроликів, клітки для кролів креслення , клітки для кролів схема, клітки для кролів своїми руками, клітки для кролів фото, клітки утримання кролів.


Для утримання та розведення кроликів насамперед потрібно місце, в розумінні якоїсь  споруди, наприклад клітки для кроликів.  А вже в цьому питанні, стільки думок і пропозицій, що для новачка розібратися, що ж насправді йому потрібно - дуже складно.

Багато хто вважає, що кращим рішенням обзавестися міні- фермою для кроликів , є самостійне виготовлення за кресленнями крільчатника, клітки для кролів, міні- ферми. Тим більше, що є прецеденти, коли заманюють це робити спритні продавці лекал, трафаретів і тубусів до них, надаючи безкоштовні креслення, добре розроблені для візуального сприйняття, але без професійної складової  ( відсебеньки ).
креслення клітки для кроликів


Тим часом, новачки в справі виготовлення мініферм, через руки яких не проходили сотні, тисячі (як у нас) одиниць такого обладнання, зіткнуться з питаннями точності в обробці і доведення матеріалів, виборі таких матеріалів, необхідності в зварювальних, слюсарних, столярних, електротехнічних, жерстяних, сантехнічних інструментах і навичках,вмінні. Адже що переслідується під терміном міні -ферма? Для того, щоб кролики мали просто місце для утримання, достатньо спорудити просто клітку. А щоб обладнання усувало фактори ризику при утриманні та вирощуванні кроликів,  обладнання для кролівництва має бути виготовлено з урахуванням усунення таких ризиків.. І усунення левова частини різних загроз можливо інструментально , за допомогою вибудовування захисту кроликів від різних проблем , що оточують їх існування. Частину доводиться знешкоджувати  через технологіію вирощування , яку розробляють не в підворіттях, крадучи контент від тих хто розбирається в темі, а фахівцями галузі .

Креслення клітки для кролів
Креслення  міні-ферми "Раббітакс 8 W" - 5000 грн.
Такі погрози як, теплота, вогкість, холод, проникнення комарів і мух, дрібних хижаків, отруєння газами аміаку, сірководню, метану і вуглекислоти внаслідок життєдіяльності фекальних бактерій , бактерицидна небезпека, парусність (нестійкість до вітру) конструкції, замети снігом або намокання кроликів від поперечних опадів - дощу, інею , й інше - ну як новачку і в цьому розібратися і виготовити за покликанням обладнання. Виготовляються якісь клітини, криво та в косяк, а потім не виходить само кролівництво, і винять в цьому вже не себе, а саме устаткування або його винахідника.

Якому насправді повинна бути клітка для кроликів, міні-ферма або обладнання для кролівництва пишемо тут

Кролівництво - вигідна справа, якщо до нього підходити професійно. Гопники і бариги, бажаючі зірвати куш на продажі  популістських  товарів, книг, дисків, анонімні шуллери з сайтів - воронок типу "Дізнайтеся про те як я заробляю 40416 грн на кроликах кожні місяць і цілий рік", трафаретів і лекал до креслень , грають на невігластві, на наївності і простоті  тих, хто цікавиться такими темами також на інформаційному безпорядку,  що йде  від " директорів кіосків ",  "всеукраїнських, національних"  або яких ще там "порталів " .


На наших сайтах достатньо інформації, щоб зрозуміти, кролівництво яким чином є результативним для кролівника, ну а а далі потрібно вирішити - чи то самостійно в силах кролівництвом займатися, чи то краще вдатися до професійних послуг і готових рішеннь і саме до тих, хто в кролівництві щось вже зробив.


Клітки для кроликів | Міні ферми для кроликів