12 грудня 2014

Креслення клітки для кроликів

Креслення клітки для кроликів

З чого почати розведення і утримання кроликів ?

Тема запису : креслення клітки для кроликів, клітки для кролів креслення , клітки для кролів схема, клітки для кролів своїми руками, клітки для кролів фото, клітки утримання кролів.


Для утримання та розведення кроликів насамперед потрібно місце , в розумінні якоїсь  споруди , наприклад клітки для кроликів.  А вже в цьому питанні , стільки думок і пропозицій, що для новачка розібратися, що ж насправді йому потрібно - дуже складно.

Багато хто вважає , що кращим рішенням обзавестися міні- фермою для кроликів , є самостійне виготовлення за кресленнями крільчатника , клітки для кролів , міні- ферми. Тим більше , що є прецеденти , коли заманюють це робити спритні продавці лекал , трафаретів і тубусів до них, надаючи безкоштовні креслення, добре розроблені для візуального сприйняття , але без професійної складової  ( відсебеньки ) .
креслення клітки для кроликів


Тим часом, новачки в справі виготовлення мініферм, через руки яких не проходили сотні, тисячі (як у нас) одиниць такого обладнання, зіткнуться з питаннями точності в обробці і доведення матеріалів , виборі таких матеріалів, необхідності в зварювальних , слюсарних , столярних , електротехнічних, жерстяних, сантехнічних інструментах і навичках,вмінні. Адже що переслідується під терміном міні -ферма ? Для того, щоб кролики мали просто місце для утримання, достатньо спорудити просто клітку. А щоб обладнання усувало фактори ризику при утриманні та вирощуванні кроликів,  обладнання для кролівництва має бути виготовлено з урахуванням усунення таких ризиків.. І усунення левова частини різних загроз можливо інструментально , за допомогою вибудовування захисту кроликів від різних проблем , що оточують їх існування. Частину доводиться знешкоджувати  через технологіію вирощування , яку розробляють не в підворіттях , крадучи контент від тих хто розбирається в темі , а фахівцями галузі .

Креслення клітки для кролів
Креслення  міні-ферми "Раббітакс 8 W" - 5000 грн.
Такі погрози як , теплота , вогкість , холод , проникнення комарів і мух, дрібних хижаків, отруєння газами аміаку , сірководню, метану і вуглекислоти внаслідок життєдіяльності фекальних бактерій , бактерицидна небезпека , парусність (нестійкість до вітрам , ) конструкції, замети снігом або намокання кроликів від поперечних опадів - дощу, інею , й інше - ну як новачку і в цьому розібратися і виготовити за покликанням обладнання . Виготовляються якісь клітини , криво та в косяк , а потім не виходить само кролівництво , і винять в цьому вже не себе, а саме устаткування або його винахідника.

Якому насправді повинна бути клітка для кроликів , міні -ферма або обладнання для кролівництва пишемо тут
Кролівництво - вигідна справа , якщо до нього підходити професійно. Гопники і бариги , бажаючі зірвати куш на продажі  популістських  товарів , книг , дисків , анонімні шуллери з сайтів - воронок типу "Дізнайтеся про те як я заробляю 40416 грн на кроликах кожні місяць і цілий рік", трафаретів і лекал до креслень , грають на невігластві, на наївності і простоті  тих хто цікавиться такими темами також на інформаційному безпорядку  що йде  від " директорів кіосків ",  "всеукраїнських , національних"  або яких ще там "порталів " .


На наших сайтах достатньо інформації , щоб зрозуміти , кролівництво яким чином є результативним для кролівника , ну а а далі потрібно вирішити - чи то самостійно в силах кролівництвом займатися , чи то краще вдатися до послуг і готовим рішенням до тих, хто в кролівництві щось вже зробив.


Клітки для кроликів | Міні ферми для кроликів